Login or Register

Login

Password

Just Videos!
Video searches:
Search results 1-20 of 68 for

shqiperia ne vitin 1997

Shqipëria ne vitin 1997

Shqipëria ne vitin 1997

vitin 1997, falimentimi i disa firmave piramidale, shkaktoi humbje te mëdha financiare thuajse ne çdo familje shqiptare, dhe çoi shtetin në rrënim…

Viti 1997 Dokumentar Pjesa 1

Viti 1997 Dokumentar Pjesa 1

Dokumentar i emisionit "Exclusive" nga Top-Channel mbi ngjarjet e vitit 1997 ne Shqiperi.

Shqiperia ne Kohen e Luftes 97' - www.shqiperiaweb.com

Shqiperia ne Kohen e Luftes 97' - www.shqiperiaweb.com

Shqiperia ne Kohen e Luftes 97' - Vizitoni per me shume video, programe, muzike, filma, komedi, seriale, etj..

Mehdi Shkreli 1997

Mehdi Shkreli 1997

Ky film dokumentar eshte nje shenje e vogel mirenjohje per te gjithe ata vullnetare qe shkuan ne Shqiperi ne vitin 1997 per te vendosur paqen, per te…

Albania - Shqiperia Kriza e 1997 - 5

Albania - Shqiperia Kriza e 1997 - 5

ılılıllılılıılılılıllılılı.|̲̅̅○̲̅̅|̲̅̅=̲̅̅|̲̅̅○̲̅̅|.ılılılıllılılılıllılılılılılıll

Albania - Shqiperia Kriza e 1997 - 9

Albania - Shqiperia Kriza e 1997 - 9

ılılıllılılıılılılıllılılı.|̲̅̅○̲̅̅|̲̅̅=̲̅̅|̲̅̅○̲̅̅|.ılılılıllılılılıllılılılılılıll

“Shqipëria Ime” ndalet në Pogradec - Top Channel Albania - News - Lajme

“Shqipëria Ime” ndalet në Pogradec - Top Channel Albania - News - Lajme

Udhëtimi i gazetares Ornela Islami dhe operatorit Eduart Grishaj, në serinë e reportazheve “Shqipëria ime”, është ndalur këtë radhë në Pogradec…

A1 Report - Sinanaj te shtypi grek: Kam kryer 27 vrasje në Shqipëri, Greqi dhe Itali

A1 Report - Sinanaj te shtypi grek: Kam kryer 27 vrasje në Shqipëri, Greqi dhe Itali

ATHINË- Arrestimi i 30-vjeçarit të akuzuar si vrasës me pagesë, Julian Sinanaj, ka tërhequr vëmendjen e policisë dhe medias greke. Gazeta 'To Vima…

Reforma territoriale e "Meksit" - News, Lajme - Vizion Plus

Reforma territoriale e "Meksit" - News, Lajme - Vizion Plus

Ish-kryeministri i Shqipërisë në vitet 1992-1997, Aleksandër Meks...

imazhi i vetvetes promovim 1997 i pare

imazhi i vetvetes promovim 1997 i pare

Lindja e shoqates Imazhi Vetvetes ne Bibloteken Kombetare te Tirane ne vitin 1997. Shoqata e pare e gruas intelektuale ne Shqiperi. Promovimi i pare…

“Shqipëria, rol kyç në  samitin e Berlinit” - Top Channel Albania - News - Lajme

“Shqipëria, rol kyç në samitin e Berlinit” - Top Channel Albania - News - Lajme

“Sikur Shqipëria të kishte dëgjuar 30 vite më parë mesazhet e Franz Josef Strauss-it, tashmë do të ishte pjesë e Bashkimit Europian.” Me këto fjalë…

1 2 3 4