Login or Register

Login

Password

Just Videos!
Video searches:
Search results 1-20 of 68 for

kurvat e presheves

Kurvat e Flliqta

Kurvat e Flliqta

Kto Kurva :p Knaqen tu u desh Nkamer :D fakti shihet vet.

Kim Mehmetit ne takim me Kryetarin e Presheves Ragmi Mustafa

Kim Mehmetit ne takim me Kryetarin e Presheves Ragmi Mustafa

Vizita e Kim Mehmetit ne Komunen e Presheves ,takim me Kryetarin e Presheves Ragmi Mustafa
09.01.2011

w

Beogradi dhe shqiptarët e Preshevës - Top Channel Albania - News - Lajme

Beogradi dhe shqiptarët e Preshevës - Top Channel Albania - News - Lajme

Shqiptarët e Luginës së Preshevës, pas formimit të qeverisë së Kosovës, kërkojnë të jenë pjesë e vendimmarrjes në Serbi. Ata thonë se qeveria serbe…

Dokumentar - Dëshmorët e Luginës së Preshevës të UÇPMB-së

Dokumentar - Dëshmorët e Luginës së Preshevës të UÇPMB-së

Dokumentari është realizuar nga RTV - Aldi nga Presheva në vitin 14 Maj 2007, kushtuar Dëshmorëve të Kombit në Luginën e Preshevës.

Qyteti i Presheves

Qyteti i Presheves

Presheva 1970 - Presheva - Presheva - Presheva - Presheva.Com - DonLearT' - Forum - Muzika - Piano - Presheva city - Qyteti i Presheves - Dokumentar…

Media serbe: Vizita e Ramës në Preshevë, provokim - Top Channel Albania - News - Lajme

Media serbe: Vizita e Ramës në Preshevë, provokim - Top Channel Albania - News - Lajme

Kryeministri serb, Alleksandar Vuçiç, ka thënë se nuk ka pasur kohë të merret me vizitën e Kryeministrit Rama për shkak të axhendës së tij. Por, asaj…

Popllava Presheves

Popllava Presheves

Popllava Presheves.

Rama në Preshevë: Shqiptarët në betejën e përbashkët për Europën e Madhe - Top Channel Albania...

Rama në Preshevë: Shqiptarët në betejën e përbashkët për Europën e Madhe - Top Channel Albania...

Kryeministri Edi Rama deklaroi në Luginën e Preshevës se liria dhe të drejtat e çdo shqiptari janë të paprekshme, pavarësisht vendit ku ai jeton…

agoni me kurvat e malisheves

agoni me kurvat e malisheves

agoni me kurvat e malisheves.

Të drejtat e shqiptarëve në Preshevë - Top Channel Albania - News - Lajme

Të drejtat e shqiptarëve në Preshevë - Top Channel Albania - News - Lajme

Shqiptarët e Luginës së Preshevës ende nuk mund të përdorin simbolet kombëtare. Në shënimin e 4 vjetorit të themelimit të Këshillit Kombëtar…

Kurvat e Kosoves

Kurvat e Kosoves

A pe shihni qka bajn kurvat e Kosoves ditet e sotme.

Media serbe: Vizita e Ramës në Preshevë, provokim - Top Channel Albania - News - Lajme

Media serbe: Vizita e Ramës në Preshevë, provokim - Top Channel Albania - News - Lajme

Kryeministri serb, Alleksandar Vuçiç, ka thënë se nuk ka pasur kohë të merret me vizitën e Kryeministrit Rama për shkak të axhendës së tij. Por, asaj…

1 2 3 4